Facebook  ul. Kościuszki 4  67 256 10 09   kancelaria@parafiawielennadnotecia.pl A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

Ogłoszenia parafialne 16. NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07.2024r.

sobota 20.07.2024

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • w poniedziałek – św. Marii Magdaleny
  • we wtorek św. Brygidy, zak., patronki Europy
  • w środę – św. Jakuba ap.
  • w piątek - św. Joachima i Anny, rodziców NMP
  1. Dzisiaj z okazji 25. Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.Składane przy tej okazji ofiary zostaną przekazane organizacji MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w zakupie środków transportu (akcja pod nazwą:1 gr za 1 km). MIVA Polska jest organizacją przy Konferencji Episkopatu Polski.
  2. Katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędzie się w sobotę 27 lipca br. po Mszy św. o godz. 18.30 w kościele.
  3. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po Mszy św. o godz. 18.30. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św.
  4. W okresie wakacji Msza św. w tygodniu jest odprawiana o godz. 18.30, a w niedzielę w Wieleniu o godz. 7.30, 10.30 i 18.30 – w miesiącach lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 11.45; w niedzielę Msza św. we Wrzeszczynie o godz. 9.00. W niedzielę przez okres wakacji okazja do spowiedzi św. w Wieleniu tylko przed Mszą św. o godz. 7.30 oraz 18.30. Prosimy o korzystanie ze spowiedzi św. w tygodniu.
  5. Rozpoczęły się prace związane z remontem dachu naszego kościoła. Módlmy się o bezpieczeństwo dla pracujących. Jednocześnie dziękujemy serdecznie za ofiary składane na ten cel i wpłacane na konto parafialne.
  6. Dziękujemy serdecznie pewnej osobie za ufundowanie nowego, dębowego krzyża w Łaskach, za składkę inwestycyjną w Wieleniu  i we Wrzeszczynie, za prace przy zieleni wokół probostwa i kościoła.

Strona internetowa parafii: parafiawielennadnotecia.pl

ks. Tomasz Kolinski - proboszcz