Facebook  ul. Kościuszki 4  67 256 10 09   kancelaria@parafiawielennadnotecia.pl A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

Ogłoszenia parafialne 14. NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07.2024 r.

sobota 06.07.2024

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • w poniedziałek – św. Jana z Dukli, pr.
  • w czwartek - święto św. Benedykta, op. patrona Europy;
  • w piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i m.
  • w sobotę - św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
  1. W piątek o godz. 18.00 różaniec za zmarłych podanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji.
  1. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca lipca – po Mszy św. o godz. 18.30 procesja fatimska.
  1. Biuro parafialne czynne w środę i w piątek po Mszy św. o godz. 18.30. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą świętą.
  1. Katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędzie się w sobotę 27 lipca br. po Mszy św. o godz. 18.30 w kościele.
  1. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca – modlimy się za wszystkich fundatorów, ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii i kościoła – składka inwestycyjna.
  1. Przypominamy, że w okresie wakacji od poniedziałku do soboty Msza św. jest odprawiana o godz. 18.30, a w niedzielę w Wieleniu o godz. 7.30, 10.30 i 18.30 – nie ma Mszy św. o godz. 11.45; we Wrzeszczynie o godz. 9.00. Przez okres wakacji nie ma Mszy św. w sobotę o godz. 8.00 z wyjątkiem I soboty miesiąca. Okazja do spowiedzi w niedzielę tylko przed Mszą św. o godz. 7.30 i 18.30.
  1. W szpitalu MedPolonia w Poznaniu jest możliwość wykonania operacji zaćmy bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Szczegóły pod numerem telefonu podanym na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  1. Zmarli: śp. Waldemar Obiała z Placu Powst. Wlkp, l. 63.; śp. Zofia Kozłowska, z ul. Kościuszki, l. 69; śp. Andrzej Szerner z Placu Powst. Wlkp., l. 65 – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Wszystkim udającym się na wypoczynek życzymy pogodnych, zdrowych, pełnych radości dni oraz szczęśliwej i bezpiecznej drogi.

Strona internetowa parafii: parafiawielennadnotecia.pl

ks. Tomasz Kolinski - proboszcz